Kurumsal

Tarihçe

1978 Mimar Sinan Üniversitesi mezunları Mimar Mustafa Esmen ve Mimar Mustafa Uğur tarafından kurularak sektöre adım atan Ures Yapı, 1983 yılından günümüze kadar dönemin şartlarına ve konseptine uygun olarak konut projeleri üretmiş ve üretmeye de devam etmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında Erenköy, Suadiye, Bostancı, Altunizade, Kozyatağı, Tüccarbaşı, Şenesenevler, Sahrayicedit, Tuzla ve Ataşehir başta olmak üzere farklı yerleşim yerlerindeki konut projelerine imza atan Ures Yapı, aynı zamanda kurucularımız tarafından 1997 yılında kurulan ve sunduğu modern iç ve dış ahşap tasarımları ve üretimi ile sektörde kendine farklı bir yer edinen ERAHANNA ile birlikte bir bütünlük içerisinde hedeflediği yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaliteyi vazgeçilmez unsurlardan biri olarak gören Ures Yapı bugüne kadar inşa ettiği projelerde hep daha iyiyi hedeflemiştir.

Hedef

Zamanın gerektirdiği değişiklikleri göz önünde bulundurarak, hayatı kolaylaştıran ve doğayı koruyan unsurlarla ön planda tutan, konforun sürpriz değil yaşamın gerçekleri olduğunu anımsatan, yüksek teknoloji ile insan gereksinimlerini her zaman buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke olarak benimseyen dinamikleri yaratmak.

Vizyon

Teknolojik gelişimleri değişim olarak kabul ederek, estetik ve fonksiyon bütünlüğü içerisinde, insanın günlük değil, bir ömüre yayılan yaşam ihtiyaçlarını ön planda tutan, projelerinde yapının doğasından önce insan doğasına önem veren ve her projesinde yeni bir yaşam tarzı sunan Ures Yapı konut projelerinde konsept farklılığı yaratan firmalar arasında kendine yer edinmek istemektedir.

Stratejiler

– Müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmak için müşteri hizmetleri politikalarını arttırmak.
– Kalite hedeflerini her zaman daha da arttırmak adına kalite kontrol departmanımızı daha da aktif hale getirmek.
– Her yeni projeyi; dönemin mimari estetiğine uygun olarak oluşturmak ve üretmek.
– Ures Yapı’yı sektörün lokomotiv firmalarından biri haline getirmek.

Scores may expire http://www.businessessay.club/ before recent graduates have enough experience to apply

11
college acceptance essay college common application essay top essay writing services uk master paper writers personal essay for college write my paper for me 3 paragraph essay outline lab report conclusion essay writing help persuasive essay conclusion academic writing college student internship cover letter
thesis writing service essay writer college paper uk essay writing service